Mesaj Öğesi koçtaş

Amerikan kapı fiyatları

Müşterimizin isteğine göre amerikan panel kapılar her renkte yapılabilmektedir.İsteğe bağlı olarak camlı üretilebilirler.Amerikan kapı paneli kesilerek ebatlanabilir bundan dolayı ölçü problemi yoktur.Bütün kapı modelleri, gömme kapı kilidi ve uygun kapı kolu uygulaması ya da Amerikan otel tipi (yuvarlak) kilit uygulamasıyla hazırlanabilir.Bu özelliklerin yanısıra amerikan panel kapıların en büyük avantajı üretim maliyetlerinin düşük olması münasebetiyle fiyatlarının gayet ucuz olmasıdır. Ayrıca Amerikan kapılar ; sahip oldukları üretim teknolojileri sayesinde son derece sağlamdır,kaliteli ve ekonomiktir.Petek dolgu malzemesi ve özel sereni ile dışarıdan gelecek baskılara ve bükülmelere karşı dirençlidir, zamanla deforme olmaz. Panel üretiminde kullanılan özel dokulu saç kalıplar yüzeylere gerçek ahşap görünümü verir. Özel kasa yapısı ve fitil sistemiyle ses ve ısı yalıtımına sahiptir. Kaliteli menteşe ve kilit sistemleri ile yıllarca ilk günkü konforu yaşatır. Üstü iki camlı altı iki göbek camlı amerikan panel kapı,kasa,kapı ve ayarlı pevrazlar 1.sınıf doorpan malzeme kullanılmakta olup standart veya standart dışı üretilmektedir bizi aramanız yeterli olacaktır isteğe göre her renk boyanır.Camlı Amerikan Kapı,Kasa ve Ayarlı Pevrazlar birlikte boyasız olarak 70,00 tl olup fabrika teslim fiyatıdır boyalı isterseniz düz renkler(beyaz,krem ve kahverengi renkler) 105,00TL dir nakliye firmamıza ait olursa adrese teslim 120,00 tldir renk olarak eskitme olursa 120,00 tl olup nakliye hariçtir nakliye firmamıza ait olursa 135,00 tl dir.Bu fiyatlar içinde kilit,menteşe ve kol hariçtir merikan Kapı,Amerikan Kasa ve Pevrazlarla Birlikte 65,00 tl

Devamını Oku…

<

Toptan Amerikan Kapı Fiyatları

amerikan-kapi Toptan Amerikan Kapı alacaklara öneriler eğer toplu alım yapacaksanız Tosya’ya gitmenizi öneririz yada daha hesaplı ve daha basit bir yöntem söyleyecek olur isek bir çok ilde bulunan Koçta yapı markete giderek satın alabilirsiniz. Gelelim fiyatlara

Tosya piyasasında amerikan kapılar toptan olarak boyasız 60 liradan Türkiye’nin her yerine gönderilmekte bütün modeller için aşağı yukarı aynı fiyat geçerli.

Eğer boyalı olarak satın almak isterseniz fiyat 100 liraya çıkıyor ama bir çok üretici firma boyalı kapı satma taraftarı değil bunun sebebi ise boyalı kabılar nakliye esnasında çiziliyor ve boyaları hasar görebiliyor nedeni ise ; kapı firmaları kargo şirketleri ile çalıştıklarından dolayı kapıların nakliyesini kargo firmalarına yaptırmak ta ve kargo firmaları da nakliye sırasında gereken hassasiyeti göstermektedir.

Gelelim diğer bir tontan kapı satıcı Koçtaş Yapı Markete burada kapılar boyalı olarak satış yapılmakta ve adresinize kadar ücretsiz nakliye yapılmakta boyalı kapıların fiyatları ise 100 liradan başlamakta. Kapılar demonte halde kolili bir şekilde satılmakta ve nakliyeyi kendileri yaptığından dolayı kargo sırasında herhangi bir hasar söz konusu olduğunda mağaza tarafından karşılanmakta tosya firmalarında ise nakliye size ait olduğundan dolayı hem daha pahalıya geliyor ve üstelik garantisi de yok.

Sonuç :

Toptan kapıyı koçtaş dan almak hem daha hesaplı hem de daha güvenliye geliyor hemde her hangi bir süprizle karşılaşma imkanınız yok olmuş oluyor. Ayrıca koçtaş da 100 lira olan kapılar parekende fiyatları bulunduğunuz ildeki koçtaş pazarlama müdürü ile görüşüp bu rakamı yüzde 10 ila yüzde 15 aşağıya gibi bir rakama çekileceğide göz önüne alırsak çok büyük bir indirim sağlamış oluyorsunuz. Farklı önerileri olanlar yorum gönderebilirler.