Mesaj Öğesi masraf

Mobilya kapı modelleri

Mobilya kapılar isteğe göre özel üretilir. Amerikan kapı seri üretim fabrikasyon kapı ile mukayase dahi edilemez kalite olarak 10 gömlek daha üstündür. Mobilya kapılar tamamen insan eli üretilmektedir. Kaliteli bir mobilya kapı için bugun sipariş verseniz en erken 25 günde tamamlanabilmektedir.

Mobilya kapılar isteğe göre istenilen ağaç türünden üretilmektedir. Kullanım ömürleri ise binanın kullanım alanında çok daha fazla çok iyi cilalanmış bir kapı asla boya istemez çok uzun seneler boya masrafı etmessiniz.

Amerikan kapılara göre çok daha ağırdır içerisinde kesinlikle dolgu malzemesi kullanılmaz. Kalitesi asla tartışılmaz %100 el işliği olan kapılar yıllar boyu sağlamlıklarından hiç bir şey kaybetmezler.

Aşağıdan bir çok mobilya kapı modeline bakabilirsiniz.

.

<

Amerikan kapı modelleri

Amerikan kapınızdan sıkıldınız hesaplı bir fiyatı yeni model bir amerikan kapımı almak istiyorsunuz tam yerine geldiniz. Kapılarımız 10 yıl gatantili olup.  Neme buhara ve yangına dayanıklıdır. Ayrıca extra her sene boya bakım masrafı gerektirmez yıllar sonra bile ilk günkü canlılığını korur. Amerikan kapı modellerimize aşağıdan bakabilirsiniz. Tüm modellerimiz mevcuttur sorularınızı lütfen yorum olarak iletiniz. Satışımız toptandır. Devamını Oku…