Mesaj Öğesi tosya

Toptan Amerikan Kapı Fiyatları

amerikan-kapi Toptan Amerikan Kapı alacaklara öneriler eğer toplu alım yapacaksanız Tosya’ya gitmenizi öneririz yada daha hesaplı ve daha basit bir yöntem söyleyecek olur isek bir çok ilde bulunan Koçta yapı markete giderek satın alabilirsiniz. Gelelim fiyatlara

Tosya piyasasında amerikan kapılar toptan olarak boyasız 60 liradan Türkiye’nin her yerine gönderilmekte bütün modeller için aşağı yukarı aynı fiyat geçerli.

Eğer boyalı olarak satın almak isterseniz fiyat 100 liraya çıkıyor ama bir çok üretici firma boyalı kapı satma taraftarı değil bunun sebebi ise boyalı kabılar nakliye esnasında çiziliyor ve boyaları hasar görebiliyor nedeni ise ; kapı firmaları kargo şirketleri ile çalıştıklarından dolayı kapıların nakliyesini kargo firmalarına yaptırmak ta ve kargo firmaları da nakliye sırasında gereken hassasiyeti göstermektedir.

Gelelim diğer bir tontan kapı satıcı Koçtaş Yapı Markete burada kapılar boyalı olarak satış yapılmakta ve adresinize kadar ücretsiz nakliye yapılmakta boyalı kapıların fiyatları ise 100 liradan başlamakta. Kapılar demonte halde kolili bir şekilde satılmakta ve nakliyeyi kendileri yaptığından dolayı kargo sırasında herhangi bir hasar söz konusu olduğunda mağaza tarafından karşılanmakta tosya firmalarında ise nakliye size ait olduğundan dolayı hem daha pahalıya geliyor ve üstelik garantisi de yok.

Sonuç :

Toptan kapıyı koçtaş dan almak hem daha hesaplı hem de daha güvenliye geliyor hemde her hangi bir süprizle karşılaşma imkanınız yok olmuş oluyor. Ayrıca koçtaş da 100 lira olan kapılar parekende fiyatları bulunduğunuz ildeki koçtaş pazarlama müdürü ile görüşüp bu rakamı yüzde 10 ila yüzde 15 aşağıya gibi bir rakama çekileceğide göz önüne alırsak çok büyük bir indirim sağlamış oluyorsunuz. Farklı önerileri olanlar yorum gönderebilirler.

<

Tosya Amerikan Kapı üretim Fabrikaları

Amerikan Kapı üretim yapan fabrikaların bir çoğunun Kastamonu ilenin Tosya ilçesinde toplanmış olması tüketici açısından memnuniyet verecek bir durum.amerikan-kapi Toplu spot, toptan kapı almak isteyenler soluğu Tosya’da alıyorlar. Son yıllarda geleneksel kapılar yerine evlerin tamamında Amerikan Panel Kapılar takılmaktadır. Kapı fiyatları ise İstanbul’dan örnek verecek olursak bireysel olarak bir kapı firmasına gittiğimiz zaman size verecekleri fiyat 200 lira ile 450 lira arasında kapının kalitesine göre farklılık göstermektedir. Oysaki Tosya’da fabrikalardan çıkan kapının satış fiyatı 60 lira ile 100 lira arasında değişmektedir. Fiyat arasında uçurumlar vardır bu uçurumu kapı alınmadan önce göz önüne alınmaktadır. Üretici Fabrikaların fiyat tablosu buradan yayınlanacaktır. Fiyatlarınızı bizimle paylaşmak isterseniz skorkmaz34@gmail.com adresini mail atabilirsiniz.