surgulu-kapi Standart açılan kapılardan sıkıldınız mı ? yada yeterli alanınız mı yok yana açılan sürgülü kapılar bu ihtiyac göz önüne alınarak tasarlandı. Sürgülü kapılar en büyük avantajı yana açılması. Bu sayede fazla yer kaplamazlar ve açılıp kapanması mekanizmaları sayesinde daha kolaydır. Görünüş olarak ise çok dekoratiftirler. Cam, ahşap malzemeden yapılabilirler.
Sürgülü banyo, giyinme odası, salon, kapalı balkon gibi alanlarda kullanabilirsiniz. Fikir vermek için işte bir kaç sürgülü örnekleri. Türkiye’de yıllardır kapı sektöründe olan ve bıkmadan yılmadan aynı tip kapı üreten fabrika sahipleri birazcık olsun gözünü açın dünyadan yaşanan gelişmeleri yakından edin.

Birazcık olsun yaratıcı olun yıllardır biz tüketicelere nasıl olursa mecburen alacaklar politakası izlediniz hep aynı tip ürünler ürettiniz ama Türk milleti yavaş yavaş uyanıyor haberiniz olsun. Sürgülü cam kapılar sisteme sahip olduğundan oldukça açılır ve kapanır. Tek tehlikesi ise evde çoçuğunuz varsa sakıncalı bir kapı haline gelebiliyor.

Yeri olmayanlar için oldukça güzel bir alternatif renk seçeneklerinin de olması çok güzel